All The Stars


 
AcasaInregistrareConectare

Distribuiti | 

Robotelul cu reclame

Orice incalcare a regulamentului se pedepseste dupa gravitate, de la 1 zi de suspendare la suspendare permanenta. Regulamentul poate suferi schimbari fara instiintarea prealabila a membrilor. Va rugam sa frecventati aceasta zona cel putin 1 data per saptamana.


 

 Clasamentul grupei A

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
edy
Administrator
Administrator


Numarul mesajelor : 1724
Puncte : 7567
Reputatie : 2
Data de inscriere : 21/07/2008
Varsta : 27
Localizare : Campia Turzii
Stare de spirit Stare de spirit : Foarte Buna

MesajSubiect: Clasamentul grupei A   Lun Mai 25, 2009 3:13 pm

PozitieEchipaMeciuriVictoriEgaluriInfrangeriiGolaverajPuncte
1B.Munchen430113-79
2Tottenham42026-66
3Lyon22005-36
4M.United31119-64
5W.Bremen21011-23
6Hamburg30124-71
7R.Madrid00000-00

_________________
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului http://ats10.forumz.ro
 
Clasamentul grupei A
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
All The Stars :: Arhiva :: Arhiva-
Mergi direct la: